fbpx
 

Indywidualne konsultacje

konsultacje1Indywidualne Konsultacje – płatne (dla kobiety w każdym czasie ciąży oraz po porodzie)

 

W naszej ofercie dla przyszłych oraz młodych mam stworzyliśmy możliwość konsultacji z fizjoterapeutą.

 

Tematyka poruszana najczęściej w ciąży dotyczy problemów bólowych kręgosłupa, treningów wzmacniających konkretne grupy mięśniowe, ćwiczeń rozluźniających, ergonomii ciała w ciąży oraz treningu mentalnego przed porodem. Natomiast panie po ciąży w trakcie prywatnych konsultacji mogą poruszyć tematykę ćwiczeń wzmacniających mięśni brzucha, oceny stanu mięśni po okresie ciąży, konsultacje dotyczące wykonywania czynności dnia codziennego z dzieckiem, jak również m.in. pracy z blizną po cesarskim cięciu.

 

konsultacje2Dzięki indywidualnym konsultacjom:

  • terapeuta po odbyciu wywiadu może dobrać odpowiednie ćwiczenia dla pacjentki;
  • terapeutka jest w stanie zaproponować konkretną formę ruchu lub aktywności fizycznej dla problemów przedstawionych przed pacjentkę;
  • można uzyskać informacje teoretyczne, jak i praktyczne na temat podstawowych zasad postępowania po porodzie oraz profilaktyki powikłań poporodowych;
  • pacjent pod okiem specjalisty odbywa trening, instruktarz, tym samym może być przekonany o poprawności wykonywania ćwiczeń przez siebie.

Wiele ćwiczeń lub technik pacjentka może wykonywać sama w domu, natomiast ważne jest, aby nauka konkretnych umiejętności odbywała się pod okiem osoby specjalnie w tym kierunku przeszkolonej. Po pierwsze nie wyrządza to krzywdy na zdrowiu, a po drugie tylko takie działanie jest w stanie przynieść zamierzone efekty. Indywidualne konsultacje to czas poświęcony w pełni problemom pacjentki, skupienie się na znalezieniu najlepszych rozwiązań oraz wyjaśnienie powodów zaproponowania konkretnej terapii. Jeśli w trakcie ciąży lub po porodzie pojawiają się pytania z działu fizjoterapii, na które chcesz poznać odpowiedź – skontaktuj się z naszymi fizjoterapeutkami. Nasi pracownicy specjalizują się w pracy z kobietami w ciąży, tym samym są w stanie rozwiać wiele wątpliwości oraz zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego zdrowia.

 


 

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA MAMA GAJA 

 

Wszystkie przyszłe mamy serdecznie zapraszamy do Szkoły Rodzenia w Poznaniu oraz do Szkoły Rodzenia we Wrocławiu.

  • Jeśli nie wiesz wszystkiego o tym, co powinnaś robić w ciąży, podczas porodu i po porodzie?
  • Jeśli nie wiesz jak zajmować się maleństwem po przyjściu na świat?

 

To znaczy, że musisz się zapisać do Szkoły Rodzenia Mama Gaja Zapisz się

 

Opinie o Szkole Rodzenia Mama Gaja

 


 

CHCESZ BRAĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE?  Zapisz się