fbpx
 

Opinie o Szkole Rodzenia Mama Gaja

100 powodów, dlaczego warto zapisać się do Szkoły Rodzenia + Położne

 

Jeśli któraś z Was jeszcze się zastanawia, czy warto zapisać się do Szkoły Rodzenia Mama Gaja + Położne, to może poniższe ponad 100 powodów Was przekona? 🙂

mama Natalia

Uczestniczyliśmy z mężem w kursie weekendowym w szkole rodzenia Mama Gaja we Wrocławiu. Bardzo polecamy wszystkim parom, my jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Agata (położna) świetnie poprowadziła zajęcia, rozwiała wszelkie wątpliwości, dzielnie odpowiadała na wszystkie pytania :), fachowa, sympatyczna i rzeczowa. Bardzo fajnie opracowane materiały dydaktyczne dostępne po skończonych zajęciach udostępnione na stronie internetowej 🙂 Ponadto szkoła oferuje szereg bezpłatnych zajęć/warsztatów z których na pewno jeszcze skorzystam

DZIĘKUJEMY – FRANEK, mama ASIA i tata MIŁOSZ

Jeśli zastanawiacie się jaką szkołę rodzenia wybrać, wybór będzie oczywisty: MAMA GAJA!
Zajęcia prowadzone przez Panie położne odbywały się punktualnie, rzeczowo, interesująco oraz ciekawie. Poza teorią była również bardzo potrzebna praktyka.
Grupa z którą uczęszczaliśmy (pozdrowienia dla Was) na zajęcia również bardzo była zaangażowana w naukę w związku z tym nasze spotkania nie jednokrotnie przedłużały się aby Pani położna mogła odpowiedzieć na wszystkie zadawane przez Nas pytania.
Szkoła rodzenia MAMA GAJA mimo, iż kursy są darmowe w 110% spełnia swoją rolę. Jako rodzice pierworodnego dziecka byliśmy przerażeni ilością wiedzy jaką musimy przyswoić ale dzięki pomocy Pań Położnych mieliśmy pełną wiedzę jak zająć się Frankiem.
Kiedy Franek pojawił się na świecie mieliśmy dużo szczęścia i osobą która się nami opiekowała była Pani Paulina. GORĄCE PODZIĘKOWANIA dla Pani Pauliny za pełne wsparcie. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie zadawane przez nas pytania (niejednokrotnie dziwne :)). Pani Paulina w pełni zaangażowała się w pomoc w pierwszych dniach życia Franka.
Dzisiaj niestety mieliśmy ostatnie spotkanie przez co bardzo ubolewamy.
Podsumowując nie wyobrażamy sobie innej szkoły rodzenia przy kolejnych dzieciach.

mama Magdalena

Serdeczne podziękowania dla Szkoły Mama Gaja, a w szczególności dla położnej pani Pauliny za wszystkie wizyty, poświęcony czas, profesjonalizm, niesamowitą CIERPLIWOŚĆ w tak trudnym momencie jakim jest początek macierzyństwa. Ogromne wyczucie i spokój oraz nadprogramowe zaangażowanie, które z pewnością wychodzi poza standard obowiązków położnej rodzinnej. Dziękuję za odebrane telefony poza godzinami pracy, również w weekendy. Pani Paulinie życzę nieustannej pasji do wykonywania zawodu położnej i gratuluję podejścia do rodzin, którymi się opiekuje! Dziękuję również za sierpniowe zajęcia w szkole rodzenia, na których była bardzo miła atmosfera i świetnie dobrana kadra – czego serdecznie gratuluję!

mama Gosia

Dziękujemy za wspaniałe przygotowanie 😊 Pozdrawiam

mama Ewa

Polecam szkołę Mama Gaja, doskonała kadra, ciekawe zajęcia. Położne bardzo pomocne w domu odpowiedzą na każde pytanie i wszystko wyjaśnią.

mama Hanna

Bardzo sympatyczna atmosfera na zajęciach, przydatne informacje teoria i praktyka oraz super prowadzące.

mama Aleksandra

Gorąco polecamy Mamę Gaję wszystkim przyszłym i świeżo upieczonym rodzicom! Przesympatyczna, rodzinna atmosfera na wykładach i wysokie kompetencje Pań Położnych, które nie patrzą na zegarek podczas wizyt domowych, a w dodatku są wyjątkowo cierpliwe przy natłoku pytań młodych rodziców :). Pozdrowienia od mamy, taty i Olaska dla całego zespołu!

mama Martyna

Po dzisiejszej konsultacji z fizjoterapeutką i masażu jestem jak nowo narodzona! Polecam oddanie się w fachowe ręce Kasi

mama Marta

Na zajęciach w Szkole Rodzenia Mama Gaja uzyskaliśmy trochę przydatnych informacji i odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Zajęcia szczególnie przydatne dla.. partnerów 🙂 Szczególne podziękowania dla Pani Pauliny – położnej środowiskowej, dzięki której nasz Gabryś uwielbia kąpiele, a ja mogłam być spokojna o pozytywne zakończenie dla „komplikacji” poporodowych. Dziękujemy

mama Aneta

Polecam Szkołę Rodzenia Mama Gaja !!! Chodziłam do tej szkoły razem z mężem w szóstym miesiącu ciąży. Bardzo ciekawe były zajęcia z psychoprofilaktyki porodu.

mama Karolina

Polecam szkołę rodzenia Mama Gaja. Miła atmosfera, sympatyczna położna – prowadząca zajęcia, materiały dydaktyczne dostępne po zakończeniu kursu, duży wybór terminów zajęć. Po przebytym kursie teoretycznym egzamin praktyczny po urodzeniu się synka zdaliśmy z mężem na 5 🙂 Polecam szczególnie przyszłym tatusiom, bo mamy wiadomo zawsze coś poczytają, a mężczyźni mają tu wszystko wyjaśnione i podane wprost z ust eksperta. Położna, która odwiedza nas teraz w domu – p. Małgorzata, jest bardzo sympatyczna, konkretna i pomocna. Cztery wizyty to naprawdę duże wsparcie dla świeżo upieczonych mam, wiem ile przybiera na wadze maluch i na bieżąco mogę pytać o wszystko co budzi moje wątpliwości 🙂 W planach mamy skorzystanie z warsztatów chustonoszenia.

tata Dariusz

Razem z żoną serdecznie polecamy szkołę w Poznaniu, zarówno kurs jak i opieka Pani położnej były dla nas i naszego maluszka wzorowe:-) Wiadomo, że przy pierwszym dziecku rodzice zawsze mają dużo pytań i wątpliwości. Na szczęście Panie położne przy każdej wizycie wszystko dokładnie tłumaczyły, z każdym problemem i o każdej porze możemy zadzwonić i nigdy nie zostaliśmy bez pomocy. Serdecznie polecamy, nie ma lepszej szkoły i opieki jak w Mama Gaja

mama Ewelina

Bardzo polecam szkołę we Wrocławiu. Super zajęcia i dużo wyczerpujących informacji.

mama Sylwia

Szczerze polecam wszystkim szkole rodzenia MAMA GAJA 🙂
Kurs rodzenia pięknie przygotował nas do opieki nad naszym maleństwem 🙂 Jesteśmy wdzięczni za merytoryczne i praktyczne przygotowanie 🙂 Poza tym po rozwiązaniu doskonała opieka 🙂 Sympatyczna uśmiechnięta położna 🙂 Z sercem na dłoni 🙂 pomocna i życzliwa. Ogromne zainteresowanie pacjentami i przepiękne podejście do maluszka 🙂 Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem 🙂 Leoś zadowolony i Rodzice zadowoleni 🙂 Dziękujemy serdecznie 🙂 ZA WSZYSTKO!!! POLECAM!

mama Aleksandra

Polecam zajęcia w Mama Gaja: fachowe porady, sympatyczne i rzeczowe panie położne, prowadzące zajęcia, konkretne odpowiedzi na pytania. Warto!

mama Julia

Serdecznie polecam udział w kursie Szkoły Mama Gaja, zajęcia prowadzone w kameralnej atmosferze, wiele praktycznych informacji, a przy okazji można rozwiać swoje wątpliwości. Położna Kinga podczas wizyt patronażowych udzielała bardzo fachowych porad, a poza tym jest bardzo życzliwą osobą 🙂 Pozdrawiam

mama Anna

Szanowni przyszli młodzi rodzice z pełną odpowiedzialnością polecam szkołę rodzenia Mama Gaja we Wrocławiu. Przesympatyczna atmosfera i przemiłe położne, które prowadzą tak ważne i cenne zajęcia pełen profesjonalizm i doświadczenie oraz fachowa wiedza bardzo przydały się w pierwszych dniach spędzonych wspólnie w domu z naszym bobasem 🙂 Serdecznie polecam i zapraszam wszystkich niezdecydowanych do udziału w zajęciach w szkole rodzenia Mama Gaja ! P.s. malutki Michałek ściska gorąco Dorotę „ciocię położną”

mama Joanna

Z czystym sumieniem polecam Szkołę Rodzenia Mama Gaja wszystkim przyszłym rodzicom, którzy stoją przed wyborem odpowiedniej dla siebie szkoły rodzenia. W trakcie warsztatów w szkole rodzenia a później w czasie wizyt patronażowych położnej zdobyliśmy wiele cennych informacji, które niewątpliwie stosujemy na co dzień. Polecam także kurs noszenia w chuście, który bardzo przypadł nam do gustu, a także naszemu synkowi, który uwielbia teraz być noszony w chuście

mama Alicja

Witam. Polecam serdecznie szkołę rodzenia Mama Gaja, w której dowiedzieliśmy się o wielu ważnych rzeczach i poradach. Zajęcia są bardzo ciekawe i profesjonalne. Wszyscy bardzo sympatyczni i uśmiechnięci co udzielało się innym 🙂 Położna – Pani położna to złota kobieta, którą wszystkim bardzo polecam 🙂 Miło bardzo było nam uczestniczyć w zajęciach i jak nasz maluszek troszkę podrośnie przyjdziemy na masaż:) Pozdrawiam

mama Agata

Podczas zajęć w szkole rodzenia Mama Gaja otrzymaliśmy mnóstwo fachowych i praktycznych wskazówek, jak opiekować się sobą przed narodzinami maleństwa, a przede wszystkim jak opiekować się dzidziusiem, gdy już jest z nami. Wszystko podane i wytłumaczone w konkretny sposób w milej i przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękujemy za pomoc – wiedzę już mamy, a za niecały miesiąc pierwszy egzamin:))

mama Agnieszka

WITAM SERDECZNIE wszystkie mamusie, te które oczekują maleństwa bądź już je mają. Pozwoliłam sobie na bardzo pozytywny komentarz, że warto korzystać z zajęć prowadzonych przez Szkołę Rodzenia Mama Gaja. Dużo osób mi mówiło po co szkoda czasu…wręcz przeciwnie warto… Tematyka zajęć fachowo omówiona dużo rzeczy stało się jasnych że przestałam się bać. Osoby prowadzące nie tylko mają wiedzę teoretyczną, którą w sposób właściwy umieją przekazać, ale też praktyczną… Zajęcia z pierwszej pomocy bardzo się cieszę, że w nich uczestniczyłam, bo to różnie w życiu bywa. Mam zamiar jeszcze skorzystać z dodatkowych zajęć, ale to po urlopie. Na koniec wspomnę też o tatusiach, że nie ma co się wstydzić i iść z mamusią chociaż na jedne zajęcia Polecam w 100%

tata Adrian

Jako przyszły i dumny tatuś mogę z czystym sumieniem polecić Mama Gaja Wrocław 🙂 Świetne zajęcia w przyjemnej atmosferze!

mama Anna

Polecam szkolę rodzenia Mama Gaja wszystkim przyszłym rodzicom i dziękuje za możliwość uczestnictwa.

mama Magdalena

Polecam serdecznie Szkołę Rodzenia Mama Gaja. Na zajęciach miła, przyjemna atmosfera i dużo przydatnej wiedzy na temat porodu, pielęgnacji dziecka.

mama Ewelina

W tym miejscu pragnę napisać, że zajęcia „Forma w ciąży” lub „Ciąża w formie”, jak zwykłam przekręcać są wyjątkowe, niezwykle kobiece, ciepłe, pełne nie tylko śmiechu, ale także solidnego wysiłku – w granicach przyzwoitości oczywiście i na tyle, na ile pozwalają nam rosnące, kopiące brzuszki 🙂 Polecam wszystkim mamom z czystym sumieniem. Ja sobie nie wyobrażam tygodnia bez zajęć z Kasią – upomina się o nie moje ciało. Pozdrawiam Kasię i Martę z poznańskiej szkoły

mama Iza i tata Piotr z Niną

Możemy polecić szkołę rodzenia Mama Gaja dzięki osobom, na które za jej pośrednictwem trafiliśmy: profesjonalnie prowadzącą zajęcia dla kobiet w ciąży fizjoterapeutkę oraz świetną, zaangażowaną położną środowiskową. Dziękujemy za pomoc!

mama Aga

Serdecznie polecamy zajęcia w szkole:) Podziękowania dla Pani położnej za przemiłą atmosferę oraz mnóstwo bardzo rzetelnych informacji przekazanych w przystępny sposób z odrobiną humoru:)

mama Ewa

Polecam z całego serca szkołę rodzenia Mama Gaja. Razem z mężem uczęszczaliśmy na kursy i byłam zachwycona. Po porodzie za namową pediatry zmieniłam położną na panią pracującą w przychodni przy naszym domu (że niby tak lepiej-pominę plotki jakie rozsiewała o szkole rodzenia nowa położna). To był jeden z większych błędów jaki popełniłam. Problemy, które przechodziłam na początku mogły nie istnieć, gdybym słuchała tego, czego nauczyłam się podczas kursu. Teraz po prawie 10 miesiącach doszkalania się we własnym zakresie widzę, wiem że Mama Gaja pokrywa się dosłownie w 100% z tym jak staram się zajmować córką – od karmienia piersią, po noszenie w chuście. To jeden wielki zbiór wszystkich informacji do spokojnego, zdrowego i mądrego macierzyństwa. W dodatku za darmo 😉

Jeszcze raz polecam i pozdrawiam

mama Weronika

Polecamy gorąco szkole rodzenia Mama Gaja!!! Przemiły personel, świetna organizacja i mnóstwo ciekawych zajęć poza kursem rodzenia. Dziękujemy 🙂

mama Ewa

Świetne zajęcia, miła atmosfera…POLECAM

mama Asia

Super szkoła rodzenia! 🙂 a w szczególności Pani położna ! naprawdę wszystkim życzę takiej położnej !

mama Honorata

Super szkoła rodzenia!!! Fachowa opieka i duże doświadczenie Położnej!!! Gorąco polecamy :))

mama Basia

Polecam wszystkim bezpłatna szkołę rodzenia „Mama Gaja”. Wykłady bardzo ciekawe, miła atmosfera, wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Na koniec kursu bardzo fajne bezpłatne gadżety 🙂 Wizyty patronażowe również bardzo zadowalające. Pozdrawiamy przesympatyczną Panią położną

mama Marta

Bardzo fajne zajęcia, dużo informacji podane w bardzo przystępny sposób. Miła atmosfera, profesjonalni prowadzący

mama Magdalena

Świetne zajęcia w szkole we Wrocławiu!!! Fantastyczna atmosfera, dużo przydatnych informacji i profesjonalne podejście do tematu. Polecam wszystkim przyszłym rodzicom

Bezpłatna szkoła rodzenia

Bądź świadomą mamą i zapisz się już dziś.