Opinie o Szkole Rodzenia Mama Gaja

100 powodów, dlaczego warto zapisać się do Szkoły Rodzenia + Położne

 

Jeśli któraś z Was jeszcze się zastanawia, czy warto zapisać się do Szkoły Rodzenia Mama Gaja + Położne, to może poniższe ponad 100 powodów Was przekona? 🙂

mama Paula

Polecam wszystkim rodzicom, a przede wszystkim mamom szkołę rodzenia Mama Gaja we Wrocławiu 🙂 Miła atmosfera. Szeroka oferta zajęć 🙂 Super prowadzone zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu ciąży, porodu i pielęgnacji dziecka ! Ekstra prowadzone darmowe zajęcia ruchowe z fizjoterapeutką 🙂 W ofercie również 1 darmowy masaż, który naprawdę warto wykorzystać, polecam !

mama Katarzyna

Polecam szkołę rodzenia Mama Gaja we Wrocławiu 🙂 Sympatyczne położne prowadzące, przekazują wiele bardzo istotnych informacji przydatnych nie tylko podczas ciąży i porodu ale również także związane z karmieniem, pielęgnacją maluszka po porodzie. Zajęcia nie tylko teoretyczne ale też praktyczne. Szczerze polecam!

mama Magdalena

Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę Pani Kingi (położnej), która wspierała nas, pocieszała i dopingowała podczas pierwszych chwil z Maleństwem. Gdy młoda mama miała baby blues i nie potrzebnie panikowała, gdy kupka była nie na czas i dziecko zaczynało spać i gdy rodzice panikowali, czy aby na pewno Kruszyna nie śpi za długo ;P Pierwsza wspólna kąpiel, ratowanie obolałych piersi i odpowiadanie na niezliczone pytania. Cierpliwość, bijąca sympatia i pokłady wyrozumiałości Pani Kingi uratowała te wszystkie sytuacje. Cieszymy się, że to właśnie Pani mogła być z nami w tych ważnych dla nas chwilach. Pozdrawiamy

mama Agnieszka

Wszystkim przyszłym mamusiom serdecznie polecam szkołę Mama Gaja, świetna atmosfera, zajęcia baaardzo interesujące, również dla tatusiów;) Ja w szczególności polecam ćwiczenia dla brzuchatek ;)))

mama Katarzyna

Gorąco polecamy Szkołę Rodzenia Mama Gaja! Świetna, ciepła atmosfera, wykwalifikowana kadra, dobry kontakt i zainteresowanie podopiecznymi, szeroki wachlarz dodatkowych szkoleń w tym gimnastyka. Poleciła mi ją koleżanka i nie żałuję!
Wizyty patronażowe FENOMENALNE. Pani położna, bardzo sympatyczna, kompetentna osoba z powołaniem do wykonywania tego zawodu! Cudowne podejście do dziecka, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, stały kontakt smsowy, nawet po godzinach pracy. Serdecznie dziękujemy!!!

DZIĘKUJEMY – FRANEK, mama ASIA i tata MIŁOSZ

Jeśli zastanawiacie się jaką szkołę rodzenia wybrać, wybór będzie oczywisty: MAMA GAJA!
Zajęcia prowadzone przez Panie położne odbywały się punktualnie, rzeczowo, interesująco oraz ciekawie. Poza teorią była również bardzo potrzebna praktyka.
Grupa z którą uczęszczaliśmy (pozdrowienia dla Was) na zajęcia również bardzo była zaangażowana w naukę w związku z tym nasze spotkania nie jednokrotnie przedłużały się aby Pani położna mogła odpowiedzieć na wszystkie zadawane przez Nas pytania.
Szkoła rodzenia MAMA GAJA mimo, iż kursy są darmowe w 110% spełnia swoją rolę. Jako rodzice pierworodnego dziecka byliśmy przerażeni ilością wiedzy jaką musimy przyswoić ale dzięki pomocy Pań Położnych mieliśmy pełną wiedzę jak zająć się Frankiem.
Kiedy Franek pojawił się na świecie mieliśmy dużo szczęścia i osobą która się nami opiekowała była Pani Paulina. GORĄCE PODZIĘKOWANIA dla Pani Pauliny za pełne wsparcie. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie zadawane przez nas pytania (niejednokrotnie dziwne :)). Pani Paulina w pełni zaangażowała się w pomoc w pierwszych dniach życia Franka.
Dzisiaj niestety mieliśmy ostatnie spotkanie przez co bardzo ubolewamy.
Podsumowując nie wyobrażamy sobie innej szkoły rodzenia przy kolejnych dzieciach.

mama Natalia

Witam serdecznie 🙂 Wszystkie przyszłe mamy zachęcam do udziału w zajęciach prowadzonych przez wspaniałych ludzi ze szkoły rodzenia Mama Gaja :))) Jestem po kursie i po narodzinach synka, i baardzo mocno pomogły mi zajęcia i porady od Pan położnych z tej szkoły, dziękuje mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))

mama Wioleta

Witam:). Wraz z partnerem braliśmy udział w październikowych zajęciach szkoły w Poznaniu. Bardzo serdecznie polecam wszystkim rodzicom, którzy mają wątpliwości w sprawach dotyczących malucha. My z kursu wynieśliśmy dużo ciekawych i przydatnych informacji oraz umiejętności. Panie bardzo miłe, pomocne i pozytywnie nastawione do rodziców jak i do tego co robią, aż chce się tam chodzić:). Polecam i pozdrawiam przesympatyczne Panie:)!

Pod wrażeniem, mama Marta

Serdecznie polecamy, jesteśmy bardzo zadowoleni, przesympatyczna oraz kompetentna położna środowiskowa. W bardzo prosty a zarazem bardzo fachowy sposób zapoznała nas kursantów z zagadnieniami związanymi z ciążą, porodem, opieka nad noworodkiem itd. Z czystym sumieniem możemy z mężem polecić tą szkołę!

mama Alona

Ukończyłam kurs ” Szkoła Rodzenia Mama Gaja WROCŁAW”. Wykłady są bardzo bogate i ciekawe. Można otrzymać informacje ogólne na temat ciąży, porodu i opieki nad dzieckiem; możesz spróbować zmiany pieluchy i kąpać dziecko.
Wykładowca odpowiada na wszystkie pytania. Wykładowca jest bardzo miła pani. Szkoła zaprasza nie tylko kobiety, ale także ich mężów.
Jestem zadowolona z kursu. Polecam tę szkołę.
Przepraszam jeśli piszę coś niepoprawnie: rozumiem po polsku, ale podczas nie mogą swobodnie pisać, jestem z Ukrainy.

mama Patrycja

Mój mąż zachwycony😃 ale nie chętnie na początku było go zmotywować, aby razem uczestniczyć w szkole rodzenia Mama Gaja. Pierwsze spotkanie w miłej atmosferze i wspaniałej grupie uczestniczył do samego końca ☺ teraz wszystkim naszym znajomym oraz przyszłym rodzicom poleca . Teoria i praktyka która została przekazana przez uśmiechnięte panie położne spełniło nasze oczekiwania ja jestem bardzo zadowolona i dużo się dowiedziałam ☺☺☺
Serdecznie polecam i pozdrawiam 😊😄

Polecam, mama Ania

Serdecznie polecam szkołę rodzenia we Wrocławiu. Cenne informacje oparte także o pytania i wątpliwości uczestników, doświadczona prowadząca, która prowadzi taki wykład, że słucha się z zaciekawieniem i uśmiechem na twarzy 🙂 Elastyczne, indywidualne i bardzo miłe podejście do uczestników. Cała szkoła rodzenia obejmuje 4 konkretne spotkania, co w wypadku braku czasu jest bardzo ważne. W ramach szkoły są konsultacje położnej oraz wizyty w domu po urodzeniu dziecka 😉

mama Dorota

Uczestniczyliśmy z mężem w zajęciach w szkole rodzenia Mama Gaja we Wrocławiu. Jesteśmy oboje bardzo zadowoleni. Po skończonych zajęciach udostępniono nam skrypty z zajęć. Dodatkowo uczestniczyliśmy w kursie pierwszej pomocy dla dzieci – były poprowadzone bardzo rzetelnie przez specjalistę, w 100% spełniły nasze oczekiwania. Dużym plusem tej szkoły jest szereg bezpłatnych warsztatów. Do tej pory wzięłam udział z warsztatów dysfunkcji mięśni dna miednicy (REWELACJA!), a po narodzinach dziecka na pewno wybierzemy się oboje na chustonoszenie i masaż niemowląt 🙂 już teraz chcielibyśmy podziękować całemu wrocławskiemu zespołowi za profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu zajęć! 🙂 z całego serca polecamy.

mama Basia

Serdecznie polecamy Szkołę Rodzenia Mama Gaja. Niesamowicie miła atmosfera oraz profesjonalne podejście do zajęć, położna ze szkoły dużo nam pomogła podczas wizyt domowych. Serdecznie polecamy

mama Estera

Serdecznie polecam szkołę we Wrocławiu. Można skorzystać nie tylko z zajęć teoretycznych na temat ciąży, porodu i pielęgnacji dziecka, ale także z darmowych zajęć ruchowych:)) Miła i serdeczna atmosfera:)

mama Karolina

Polecamy gorąco szkołę rodzenia Mama Gaja! Świetna organizacja i dużo ciekawych zajęć poza kursem.

– mama Alicja z córkami Ulą i Zuzką

Dziękuje za mile spędzony czas w Szkole Rodzenia Mama Gaja szczęśliwe narodziny. Zdobyte informacje okazały się nieocenionym skarbem, gdy pojawiła się nasza córcia. Dodały mi pewności siebie i uniknęłam wielu błędów związanych np: z pielęgnacją noworodka:)
POLECAM 🙂
Oj źle by było gdybym nie wspomniała o położnej… Dziękujemy również Pani Marii za wszystkie cenne podpowiedzi, cierpliwość i opiekę 🙂
JESZCZE RAZ GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM PRZYSZŁYM RODZICOM.

mama Agata

Podczas zajęć w szkole rodzenia Mama Gaja otrzymaliśmy mnóstwo fachowych i praktycznych wskazówek, jak opiekować się sobą przed narodzinami maleństwa, a przede wszystkim jak opiekować się dzidziusiem, gdy już jest z nami. Wszystko podane i wytłumaczone w konkretny sposób w milej i przyjaznej atmosferze. Bardzo dziękujemy za pomoc – wiedzę już mamy, a za niecały miesiąc pierwszy egzamin:))

mama Marta

Bardzo gorąco polecamy szkołę rodzenia Mama Gaja! w 100% profesjonalne podejście do przyszłych rodziców. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej, ciepłej atmosferze. Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Szkoły rodzenia Mama Gaja! 🙂

Polecamy serdecznie, mama Magda i tata Tomasz

Razem z mężem serdecznie polecamy tą Szkołę Rodzenia. Niesamowicie przyjazna atmosfera, panie położne chętnie odpowiadają na pytania, służą dobrą radą, cierpliwie wszystko tłumaczą. Przekazują przydatne w praktyce informacje. Dzięki nim wiedziałam krok po kroku jak wygląda poród, dzięki czemu człowiek czuje się bezpieczny. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w zajęciach.
Po informacji o powrocie do domu, położna zjawiała się na drugi dzień.

mama Dagmara

Niezmiernie miło jest mi polecić wszystkim Mamusiom szkołę rodzenia Mama Gaja. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze, tematyka zajęć obszerna i przekazana w sposób rzetelny. Także Drogie Mamy – bez wahania możecie wybrać SR Mama Gaja, jako jedną z form przygotowania do porodu, macierzyństwa

mama Anna

Szczerze polecamy szkołę rodzenia Mama Gaja :). Uczestniczyliśmy z mężem w zajęciach weekendowych. Ciekawa tematyka, która zapewne nurtuje każdą przyszłą pierworódkę i pewnie nie tylko. Konkretne tematy programu, bardzo miła, ciepła atmosfera, małe kameralne grupy. Zajęcia prowadzone przez położne. Bardzo dziękujemy za przygotowanie pani Marii i Agnieszce :).

mama Paulina

Polecam wszystkim rozważającym skorzystanie ze szkoły rodzenia 🙂 Mnóstwo przydatnych informacji, których nie powie Wam mama, czy koleżanka. Świetne Panie prowadzące zajęcia 🙂 Pozdrawiamy serdecznie!

mama Magdalena

Serdeczne podziękowania dla Szkoły Mama Gaja, a w szczególności dla położnej pani Pauliny za wszystkie wizyty, poświęcony czas, profesjonalizm, niesamowitą CIERPLIWOŚĆ w tak trudnym momencie jakim jest początek macierzyństwa. Ogromne wyczucie i spokój oraz nadprogramowe zaangażowanie, które z pewnością wychodzi poza standard obowiązków położnej rodzinnej. Dziękuję za odebrane telefony poza godzinami pracy, również w weekendy. Pani Paulinie życzę nieustannej pasji do wykonywania zawodu położnej i gratuluję podejścia do rodzin, którymi się opiekuje! Dziękuję również za sierpniowe zajęcia w szkole rodzenia, na których była bardzo miła atmosfera i świetnie dobrana kadra – czego serdecznie gratuluję!

mama Monika

Pani Kinga z poznańskiego oddziału to przemiła i bardzo profesjonalna osoba 🙂 Dziękujemy za pomoc i źródło wielu cennych informacji, dzięki którym łatwiej było sprostać pierwszym tygodniom macierzyństwa 🙂 Pozdrawiamy serdecznie (Amelia też 🙂 )

mama Monika

Wszystkim gorąco polecamy poznańską Mamę Gaję! Zajęcia treściwe, konkretne i ciekawe – bardzo praktyczne. Dostaliśmy odpowiedź na każde pytanie, no i opieka położnej po porodzie w domu – pierwsza klasa!:-) – w tym miejscu dziękujemy Pani Marysi za zaangażowanie a Panu Tomkowi za sprawną organizację!

mama Agnieszka, tata Tomek i niedługo Franek

Dziękujemy za poznańską szkołę rodzenia Mama Gaja 🙂 i dziękujemy pani Ilonie za rzetelną wiedzę, cierpliwość!! Prowadząca, przytulna atmosfera stwarzały dobry klimat. No i towarzystwo dobrane z humorem zrobiło też swoje:-) nigdy nie zapomnę „bocianiego chodu” 🙂 i oliwy z oliwek:-) Wiedza praktyczna przyda się na pewno już niedługo, gdy powitamy dziecko i fajna rzecz to dostęp do materiałów. Dziękujemy – będziemy stałymi klientami Mamy Gai.

mama Faustyna

Bardzo fajne kursy, przydatne informacje i super atmosfera. Warto skorzystać z zajęć — pełna nadziei.

mama Natalia

Polecamy wrocławską, baaaardzo przyjazna Szkole Rodzenia Mama Gaja i rzecz jasna dziękujemy za pomocny i wesoły patronaż położnej:)

mama Ania

Bardzo dziękujemy pani Paulinie za pełny profesjonalizm, zaangażowanie, wyrozumiałość i wsparcie jakie nam okazała podczas wizyt patronażowych! po każdym spotkaniu byliśmy spokojniejsi i nie mogliśmy doczekać się kolejnego 🙂 najwspanialsza położna pod słońcem! Pozdrawiamy Nadia z Rodzicami

mama Aleksandra

Polecam zajęcia w Mama Gaja: fachowe porady, sympatyczne i rzeczowe panie położne, prowadzące zajęcia, konkretne odpowiedzi na pytania. Warto!

mama Sylwia

Szczerze polecam wszystkim szkole rodzenia MAMA GAJA 🙂
Kurs rodzenia pięknie przygotował nas do opieki nad naszym maleństwem 🙂 Jesteśmy wdzięczni za merytoryczne i praktyczne przygotowanie 🙂 Poza tym po rozwiązaniu doskonała opieka 🙂 Sympatyczna uśmiechnięta położna 🙂 Z sercem na dłoni 🙂 pomocna i życzliwa. Ogromne zainteresowanie pacjentami i przepiękne podejście do maluszka 🙂 Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem 🙂 Leoś zadowolony i Rodzice zadowoleni 🙂 Dziękujemy serdecznie 🙂 ZA WSZYSTKO!!! POLECAM!

mama Katarzyna

Bardzo bardzo polecamy wszystkim kurs rodzenia w szkole Mama Gaja. Uczęszczaliśmy na kurs weekendowy w tej szkole, ale także na płatny kurs we Wrocławiu, który trwał dwa miesiące i uważamy, że kurs w szkole Mama Gaja był dużo lepszy, dowiedzieliśmy się dużo więcej, był lepiej prowadzony i forma kursu dużo bardziej nam odpowiadała. A na zakończenie kursu dostaliśmy jeszcze mnóstwo ciekawych bezpłatnych próbek

mama Weronika

Polecam😀 Było super👍
Pozdrawiam Panią Patrycje oraz Panią Katarzynę. Przesympatyczne Panie😀

mama Aleksandra

Zajęcia ruchowe i relaksacja – super mobilizacja do aktywności fizycznej i zadbania o siebie i Malucha w brzuchu, okazja do spotkania z innymi Ciężarnymi, a przede wszystkim z Kompetentną Kadrą. Pani Wiolu dzięki

Bezpłatna szkoła rodzenia

Bądź świadomą mamą i zapisz się już dziś.