Opinie o Szkole Rodzenia Mama Gaja

100 powodów, dlaczego warto zapisać się do Szkoły Rodzenia + Położne

 

Jeśli któraś z Was jeszcze się zastanawia, czy warto zapisać się do Szkoły Rodzenia Mama Gaja + Położne, to może poniższe ponad 100 powodów Was przekona? 🙂

mama Anna

Szczerze polecamy szkołę rodzenia Mama Gaja :). Uczestniczyliśmy z mężem w zajęciach weekendowych. Ciekawa tematyka, która zapewne nurtuje każdą przyszłą pierworódkę i pewnie nie tylko. Konkretne tematy programu, bardzo miła, ciepła atmosfera, małe kameralne grupy. Zajęcia prowadzone przez położne. Bardzo dziękujemy za przygotowanie pani Marii i Agnieszce :).

mama Paulina

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni zarówno z zajęć w szkole rodzenia Mama Gaja, jak i z wizyt położnej. Zajęcia prowadzone były w miłej atmosferze, a ich tematyka i zagadnienia związane z przebiegiem ciąży i porodem dokładnie omówione. Natomiast wizyty położnej oceniam na bardzo udane. Pani Karolina jest bardzo kompetentną i posiadającą ogromną wiedzę położną, na wszystkie moje pytania zawsze potrafiła odpowiedzieć, dobrze zajęła się zarówno mną jak i moją córeczką.
Polecam!!!

mama Alona

Ukończyłam kurs ” Szkoła Rodzenia Mama Gaja WROCŁAW”. Wykłady są bardzo bogate i ciekawe. Można otrzymać informacje ogólne na temat ciąży, porodu i opieki nad dzieckiem; możesz spróbować zmiany pieluchy i kąpać dziecko.
Wykładowca odpowiada na wszystkie pytania. Wykładowca jest bardzo miła pani. Szkoła zaprasza nie tylko kobiety, ale także ich mężów.
Jestem zadowolona z kursu. Polecam tę szkołę.
Przepraszam jeśli piszę coś niepoprawnie: rozumiem po polsku, ale podczas nie mogą swobodnie pisać, jestem z Ukrainy.

Polecam, mama Ania

Serdecznie polecam szkołę rodzenia we Wrocławiu. Cenne informacje oparte także o pytania i wątpliwości uczestników, doświadczona prowadząca, która prowadzi taki wykład, że słucha się z zaciekawieniem i uśmiechem na twarzy 🙂 Elastyczne, indywidualne i bardzo miłe podejście do uczestników. Cała szkoła rodzenia obejmuje 4 konkretne spotkania, co w wypadku braku czasu jest bardzo ważne. W ramach szkoły są konsultacje położnej oraz wizyty w domu po urodzeniu dziecka 😉

mama Monika

Najlepsza szkoła rodzenia w Poznaniu! Serdecznie dziękujemy za prowadzenie zajęć, patronaż, przemiłą opiekę, za wszelkie rady i pomoc Pani położnej

mama Kinga

Polecamy serdecznie Szkołę Rodzenia Mama Gaja. Atmosfera na kursach przefajna. Wszystko odbywa się w przyjaznej, partnerskiej i swobodnej atmosferze. Dowiedzieliśmy się wielu fajnych rzeczy i nowych dla nas mimo, że uczestniczyliśmy w kursie przy naszym drugim dziecku. Wizyty położnej też godne polecenia. Pani Paulina przesympatyczna osoba, bardzo delikatna i pomocna radą. Cóż więcej, każdemu polecam

mama Kornelia, tata Waldek i Tymoteusz

Chcieliśmy podziękować za zajęcia w szkole rodzenia Mama Gaja, które bardzo się przydały jak byłam w ciąży oraz przydają się teraz kiedy opiekuję się maluszkiem. Szczególne podziękowania dla położnej Pani Pauliny, która na wizytach domowych poświęciła nam dużo czasu oraz odpowiadała na wszystkie pytania. Również w kontaktach telefonicznych chętnie udziela rad i mimo, że wizyty domowe się zakończyły, to wciąż mogę liczyć na jej pomoc. Dziękujemy!

mama Paula

Polecam wszystkim rodzicom, a przede wszystkim mamom szkołę rodzenia Mama Gaja we Wrocławiu 🙂 Miła atmosfera. Szeroka oferta zajęć 🙂 Super prowadzone zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu ciąży, porodu i pielęgnacji dziecka ! Ekstra prowadzone darmowe zajęcia ruchowe z fizjoterapeutką 🙂 W ofercie również 1 darmowy masaż, który naprawdę warto wykorzystać, polecam !

mama Estera

Serdecznie polecam szkołę we Wrocławiu. Można skorzystać nie tylko z zajęć teoretycznych na temat ciąży, porodu i pielęgnacji dziecka, ale także z darmowych zajęć ruchowych:)) Miła i serdeczna atmosfera:)

mama Aleksandra

Zajęcia ruchowe i relaksacja – super mobilizacja do aktywności fizycznej i zadbania o siebie i Malucha w brzuchu, okazja do spotkania z innymi Ciężarnymi, a przede wszystkim z Kompetentną Kadrą. Pani Wiolu dzięki

mama Renata

Bardzo gorąco polecam szkołę Mama Gaja! Profesjonalizm i doświadczenie, czyli to czego każda przyszła mama oczekuje od szkoły rodzenia :))

mama Iwona

Bardzo zachęcam do skorzystania z tej szkoły rodzenia (Mama Gaja), Jesteśmy bardzo zadowoleni po weekendowym kursie, dowiedzieliśmy się dużo nowych rzeczy, o których wydawało mi się, że wiem wszystko. Zdobyta wiedza – bezcenna

mama Paulina

Polecam serdecznie! ! Szkoła rodzenia Mama Gaja bardzo fachowa, położne serdeczne i pomocne.
Wybór dodatkowych zajęć zróżnicowany i to tylko na plus.

mama Asia

Super szkoła rodzenia! 🙂 a w szczególności Pani położna ! naprawdę wszystkim życzę takiej położnej !

mama Patrycja

Polecam gorąco szkołę rodzenia Mama Gaja, bardzo miła atmosfera na zajęciach dużo przydatnej wiedzy o porodzie dziecku i jego pielęgnacji. Bardzo chciałabym podziękować Pani Paulinie za pomoc w każdej sytuacji (nawet przed porodem). Za wolną linie telefoniczną 24h w razie jakiś obaw bądź porad oraz za pomoc przy dziecku i jego pielęgnacji. Wszystkim przyszłym i aktualnym Gorąco polecam szkołę rodzenia Mama Gaja oraz wspaniałą położną. Pozdrawiamy

mama Dominika

Dziękujemy za weekend pełen pozytywnych wrażeń w szkole, za słowa otuchy, cenne wskazówki i miłą niespodziankę na koniec Pani Nataszo, zajęcia były super 🙂 Oby wdrożenie Pani wizualizacji w codzienne życie okazało się – mimo czekających nas trudów – pełne optymizmu, radości, wytrwałości i anielskiej cierpliwości Czego życzymy również wszystkim rodzicom oczekującym na swoje maleństwa

mama Magda

Polecam wszystkim przyszłym mamom! położna bardzo konkretna, dużo ciekawych i przydatnych informacji. Pozdrawiam

DZIĘKUJEMY – FRANEK, mama ASIA i tata MIŁOSZ

Jeśli zastanawiacie się jaką szkołę rodzenia wybrać, wybór będzie oczywisty: MAMA GAJA!
Zajęcia prowadzone przez Panie położne odbywały się punktualnie, rzeczowo, interesująco oraz ciekawie. Poza teorią była również bardzo potrzebna praktyka.
Grupa z którą uczęszczaliśmy (pozdrowienia dla Was) na zajęcia również bardzo była zaangażowana w naukę w związku z tym nasze spotkania nie jednokrotnie przedłużały się aby Pani położna mogła odpowiedzieć na wszystkie zadawane przez Nas pytania.
Szkoła rodzenia MAMA GAJA mimo, iż kursy są darmowe w 110% spełnia swoją rolę. Jako rodzice pierworodnego dziecka byliśmy przerażeni ilością wiedzy jaką musimy przyswoić ale dzięki pomocy Pań Położnych mieliśmy pełną wiedzę jak zająć się Frankiem.
Kiedy Franek pojawił się na świecie mieliśmy dużo szczęścia i osobą która się nami opiekowała była Pani Paulina. GORĄCE PODZIĘKOWANIA dla Pani Pauliny za pełne wsparcie. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie zadawane przez nas pytania (niejednokrotnie dziwne :)). Pani Paulina w pełni zaangażowała się w pomoc w pierwszych dniach życia Franka.
Dzisiaj niestety mieliśmy ostatnie spotkanie przez co bardzo ubolewamy.
Podsumowując nie wyobrażamy sobie innej szkoły rodzenia przy kolejnych dzieciach.

mama Alicja

Witam. Polecam serdecznie szkołę rodzenia Mama Gaja, w której dowiedzieliśmy się o wielu ważnych rzeczach i poradach. Zajęcia są bardzo ciekawe i profesjonalne. Wszyscy bardzo sympatyczni i uśmiechnięci co udzielało się innym 🙂 Położna – Pani położna to złota kobieta, którą wszystkim bardzo polecam 🙂 Miło bardzo było nam uczestniczyć w zajęciach i jak nasz maluszek troszkę podrośnie przyjdziemy na masaż:) Pozdrawiam

mama Karolina

Serdecznie polecamy szkołę rodzenia Mama Gaja w Poznaniu. Bardzo miła i kameralna atmosfera, przesympatyczne położne prowadzące, które – co najważniejsze – bez żadnego wysiłku zmotywowały mojego męża do aktywnego udziału w szkoleniu. Dumna i blada patrzyłam, gdy kąpał, przewijał, pielęgnował, przebierał i reanimował „noworodka”. Na pewno wrócimy na dodatkowe kursy (pierwszą pomoc, chustonoszenie i masaż Shantala). Dziękujemy i polecamy innym;)

mama Agnieszka, tata Tomek i niedługo Franek

Dziękujemy za poznańską szkołę rodzenia Mama Gaja 🙂 i dziękujemy pani Ilonie za rzetelną wiedzę, cierpliwość!! Prowadząca, przytulna atmosfera stwarzały dobry klimat. No i towarzystwo dobrane z humorem zrobiło też swoje:-) nigdy nie zapomnę „bocianiego chodu” 🙂 i oliwy z oliwek:-) Wiedza praktyczna przyda się na pewno już niedługo, gdy powitamy dziecko i fajna rzecz to dostęp do materiałów. Dziękujemy – będziemy stałymi klientami Mamy Gai.

mama Kasia

Zachęcam przyszłych rodziców do udziału w szkole rodzenia Mama Gaja. Zajęcia w szkole były bardzo przydatne, Pani położna jest niesamowita i niezastąpiona, gdyby nie ona to bym pewnie siedziała i płakała a komunikacja ze Szkołą ekspresowa 😉 Wiele cennych rad i ogromna pomoc, jeszcze raz bardzo dziękuję

mama Weronika

Polecam😀 Było super👍
Pozdrawiam Panią Patrycje oraz Panią Katarzynę. Przesympatyczne Panie😀

mama Aneta

Witam:) Braliśmy udział w kursie weekendowym w Listopadzie. Bardzo bardzo nam się podobało, mnóstwo ważnych informacji, które z pewnością się przydadzą w najbliższych miesiącach. Bardzo się cieszę, bo przyszły tatuś doskonale przyswoił wiedzę i zaskakuje mnie, że aż tyle zapamiętał. Zajęcia prowadziła Pani Agata – rewelacyjna, kompetentna, z ogromną wiedzą…aż chciałoby się, by każda położna taka była. Polecam ją i całą szkołę:)

mama Ilona

Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę rodzenia Mama Gaja:) Prowadzone zajęcia są interesujące, jest i teoria i praktyka:) Dla przyszłych młodych i niedoświadczonych rodziców taka wiedza na początek jest bezcenna:) Dzięki położnym prowadzącym zajęcia, atmosfera jest bardzo przyjazna:)
Również opieka po porodzie jest super:) Mną i moim Maluszkiem troskliwie opiekowała się Pani Paulina:) ma wspaniałe podejście do dzieci:) cierpliwie odpowiadała na wszelkie pytania, a wizyty nie odbywały się z przysłowiowym „zegarkiem w ręku”…Położna z wielkim sercem:)

mama Magdalena

Gorąco polecam! Nie tylko same zajęcia w szkole rodzenia były bardzo pomocne i przyjemne, jak również położna, która nas odwiedziła po porodzie jest naprawdę wspaniała! Bardzo pomocna, gotowa odpowiadać na każde, nawet najbardziej upierdliwe, pytania (o każdej porze dnia i nocy), rzetelna i przesympatyczna (po jednej wizycie dowiedziałam więcej niż po 3 dobach spędzonych w szpitalu). Polecam raz jeszcze!

mama Magdalena

Świetne zajęcia w szkole we Wrocławiu!!! Fantastyczna atmosfera, dużo przydatnych informacji i profesjonalne podejście do tematu. Polecam wszystkim przyszłym rodzicom

mama Natalia

Polecamy wrocławską, baaaardzo przyjazna Szkole Rodzenia Mama Gaja i rzecz jasna dziękujemy za pomocny i wesoły patronaż położnej:)

mama Aneta

Polecam Szkołę Rodzenia Mama Gaja !!! Chodziłam do tej szkoły razem z mężem w szóstym miesiącu ciąży. Bardzo ciekawe były zajęcia z psychoprofilaktyki porodu.

mama Faustyna

Bardzo fajne kursy, przydatne informacje i super atmosfera. Warto skorzystać z zajęć — pełna nadziei.

mama Aleksandra

Gorąco polecamy Mamę Gaję wszystkim przyszłym i świeżo upieczonym rodzicom! Przesympatyczna, rodzinna atmosfera na wykładach i wysokie kompetencje Pań Położnych, które nie patrzą na zegarek podczas wizyt domowych, a w dodatku są wyjątkowo cierpliwe przy natłoku pytań młodych rodziców :). Pozdrowienia od mamy, taty i Olaska dla całego zespołu!

mama Karolina

Polecamy gorąco szkołę rodzenia Mama Gaja! Świetna organizacja i dużo ciekawych zajęć poza kursem.

mama Magdalena

Serdecznie polecam uczestnictwo w szkole rodzenia Mama Gaja! Atmosfera jest bardzo przyjazna, mała grupa podczas spotkań umożliwiająca bezpośredni kontakt z prowadzącą położną. Prowadzący chętnie udzielają odpowiedzi na zadawane pytania i żadne nie zostają bagatelizowane, czy ośmieszane. Zajęcia są bardzo treściwe i zawierają istotne informacje, poparte konkretnymi przykładami. Mimo mojej niepewności. czy słusznie robię wybierając się na spotkanie (strata czasu, negatywna opinia co do szkół ze strony mam, cioć itp.) bardzo się cieszę, że mogliśmy z mężem posłuchać istotnych wskazówek od wiarygodnych osób – specjalistów.

mama Aniela

W swoim i w imieniu mojego Synka chce podziękować szkole rodzenia Mama Gaja w Poznaniu. Pracują prawdziwe profesjonaliści! DZIEKUJE!!!!

mama Agnieszka

Polecamy serdecznie szkołę rodzenia Mama Gaja, miła atmosfera na kursach oraz dużo przydatnych informacji. Serdecznie dziękujemy pani Paulinie za wizyty patronażowe, przemiła i bardzo ciepła osoba, przekazała nam dużo cennych rad

Bezpłatna szkoła rodzenia

Bądź świadomą mamą i zapisz się już dziś.