Fizjoterapia online

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia z fizjoterapii. Zapraszamy!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=t1EVUD9Ie4s[/embedyt]

Jeśli masz już hasło, bazę filmów znajdziesz TUTAJ

 

Treści dostępne są tylko dla zarejestrowanych pacjentek

[ngg src=”galleries” ids=”21″ display=”slideshow” transition=”flash” slideshow_speed=”4″]

Czy wiesz, że regularne wykonywanie ćwiczeń rozluźniających jest w stanie pomóc Ci przejść przez okres ciąży bezboleśnie?

W ten sposób najlepiej przygotujesz się na przyjście Twojego dziecka na świat.

W programie cotygodniowych zajęć on-line między innymi:

– joga,

– pilates,

– aktywny poród.

Zajęcia odbywają się aktualnie w poniedziałki o godz.16:00 i środy o 16:00

Zapraszamy!

Zajęcia z AKTYWNEGO PORODU przygotują Cię do świadomej kontroli i pracy swojego ciała podczas porodu. Ćwiczenia z wykorzystaniem piłek skupione są na przyjmowaniu pozycji wertykalnych, odpowiednich do okresu porodu i Twoich preferencji osobistych oraz uczą prawidłowego oddechu. Ponadto na zajęciach omówimy kontrolę nad mięśniami dna miednicy pod kątem porodu, jak i w życiu codziennym. Na treningach dowiesz się także, jak zapanować nad stresem oraz jak nauczyć się łagodzić dolegliwości bólowe. Wszystko to w atmosferze dobrej zabawy.
Nauczymy się też w jaki sposób partner może skutecznie pomóc w czasie porodu.

[ngg src=”galleries” ids=”24″ display=”pro_blog_gallery”]

[ngg src=”galleries” ids=”23″ display=”pro_blog_gallery”]

Trening wzmacniający Twój organizm. Ćwiczenia mają za zadanie poprawić funkcjonalność wszystkich stawów, wzmocnić i uelastycznić mięśnie, co w dalszym etapie prowadzi do zmniejszenia obciążeń organizmu i dolegliwości bólowych. Na zajęciach omówimy elementy prawidłowej postawy ciała i ergonomii pracy. Nauczymy Cię prawidłowego wykonywania ćwiczeń oraz oddechu. Zapraszamy na zajęcia PILATES!

Trening JOGI skupiony jest na zrozumieniu własnego ciała i na jego pracy. Ćwiczenia zawierają zarówno wzmacnianie organizmu, jak i jego głębokie rozluźnianie. Rozluźnienie to nie tylko sfera fizyczna, ale przede wszystkim stan umysłu. Dlatego nauczysz się metod relaksacji, medytacji oraz wyzbycia się negatywnych emocji. W treningu tym nie zabraknie ćwiczeń oddechowych – instrukcji prawidłowego oddychania głębokiego torem przeponowym. Wszystkie te elementy są kluczowe podczas porodu.

[ngg src=”galleries” ids=”22″ display=”pro_blog_gallery”]

Chcesz ćwiczyć z nami?

Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie

Zapraszamy!

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcę wziąć udział w wydarzeniu

  Aktualnie

  [group grupa-tydzien]

  Tydzień ciąży

  [/group]

  [group grupa-uwagi]

  [/group]


  Firma Pregna sp. z o.o. oraz podmioty z nią powiązane, będąca administratorem danych osobowych informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c i f RODO, a ponadto usługobiorcy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj: http://mamagaja.pl/rodo/