fbpx
 

Dlaczego warto?

Jeśli jesteś w ciąży i szukasz najlepszych praktycznych warsztatów?

Zapraszamy na nasze wydarzenia w Twoim mieście!

Wyślij zgłoszenie i dowiedz się więcej!

Profesjonalizm


Możesz nam zaufać

Łączymy 10 letnie doświadczenie na rynku, jako podmioty medyczne w dziedzinie położniczej i neonatologicznej, z najlepszą kadrą w Polsce. 16 000 szczęśliwie narodzonych dzieci, 32 000 przygotowanych rodziców, ponad 60 000 wizyt patronażowych, oto nasza historia.
Dzięki temu od lat zapewniamy najwyższą jakość usług i nabywanych kompetencji.

Najlepsza oferta


Z nami nabywasz najważniejsze umiejętności

Dzięki naszemu autorskiemu programowi oraz zajęciom warsztatowym, możesz zdobyć najlepszą wiedzę w przyjemny sposób. Treningi i instruktaże pozwolą Tobie i twojemu partnerowi nabyć ważne umiejętności takie, jak: pierwsza pomoc noworodkowa, kąpiel, przewijanie i Masaż Shantala oraz karmienie.
Zajmowanie się nowonarodzonym dzieckiem, będzie wspaniałą i ekscytującą przygodą.

Bezpieczeństwo


Z nami jesteś zawsze bezpieczna

Dzięki najlepszym trenerom, nauczysz się ważnych umiejętności pierwszej pomocy i będziesz bezpieczna w ciąży, ale również po porodzie w domu z dzieckiem. W trakcie wydarzeń używamy profesjonalnych fantomów i dbamy o podstawowe zasady higieny. Dzięki temu Twoja ciąża będzie bezpieczna i komfortowa.

OPINIE NASZYCH PACJENTEK

Nie czekaj. Zapisz się już dziś!

  Imię i nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Chcę wziąć udział w wydarzeniu

  Aktualnie

  Tydzień ciąży

  Firma Pregna sp. z o.o. oraz podmioty z nią powiązane, będąca administratorem danych osobowych informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c i f RODO, a ponadto usługobiorcy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo tutaj: https://mamagaja.pl/rodo/