Opinia o Szkole Rodzenia Mama Gaja od Pani Karoliny i Pani Katarzyny

Opinia o Szkole Rodzenia Mama Gaja od Pani Karoliny i Pani Katarzyny

Polecam Szkołę Rodzenia Mama Gaja…

 

Miła atmosfera, sympatyczna położna – prowadząca zajęcia, materiały dydaktyczne dostępne po zakończeniu kursu, duży wybór terminów zajęć. Po przebytym kursie teoretycznym egzamin praktyczny po urodzeniu się synka zdaliśmy z mężem na 5 🙂 Polecam szczególnie przyszłym tatusiom, bo mamy wiadomo zawsze coś poczytają, a mężczyźni mają tu wszystko wyjaśnione i podane wprost z ust eksperta. Położna, która odwiedza nas teraz w domu – p. Małgorzata, jest bardzo sympatyczna, konkretna i pomocna. Cztery wizyty to naprawdę duże wsparcie dla świeżo upieczonych mam, wiem ile przybiera na wadze maluch i na bieżąco mogę pytać o wszystko co budzi moje wątpliwości 🙂 W planach mamy skorzystanie z warsztatów chustonoszenia.

– mama Karolina

 


 

Polecam szkołę rodzenia Mama Gaja we Wrocławiu 🙂

 

Sympatyczne położne prowadzące, przekazują wiele bardzo istotnych informacji przydatnych nie tylko podczas ciąży i porodu ale również także związane z karmieniem, pielęgnacją maluszka po porodzie. Zajęcia nie tylko teoretyczne ale też praktyczne. Szczerze polecam!

– mama Katarzyna

 


 

Serdecznie polecamy szkołę rodzenia Mama Gaja w Poznaniu.

 

Bardzo miła i kameralna atmosfera, przesympatyczne położne prowadzące, które – co najważniejsze – bez żadnego wysiłku zmotywowały mojego męża do aktywnego udziału w szkoleniu. Dumna i blada patrzyłam, gdy kąpał, przewijał, pielęgnował, przebierał i reanimował „noworodka”. Na pewno wrócimy na dodatkowe kursy (pierwszą pomoc, chustonoszenie i masaż Shantala). Dziękujemy i polecamy innym;)

– mama Karolina

 


 

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA MAMA GAJA 

 

Wszystkie przyszłe mamy serdecznie zapraszamy do Szkoły Rodzenia w Poznaniu oraz do Szkoły Rodzenia we Wrocławiu.

  • Jeśli nie wiesz wszystkiego o tym, co powinnaś robić w ciąży, podczas porodu i po porodzie?
  • Jeśli nie wiesz jak zajmować się maleństwem po przyjściu na świat?

 

To znaczy, że musisz się zapisać do Szkoły Rodzenia Mama Gaja
Zapisz się

 

Zobacz inne ciekawe artykuły: