fbpx
 

Mama w formie

mama w formie1Zajęcia płatne – ćwiczenia ruchowe dla mam z dziećmi od 3 do 12 miesiąca życia dziecka

 

Mama w Formie to zajęcia, które pomagają młodym mamom zgubić zbędne kilogramy oraz zniwelować bóle często pojawiające się we wczesnym okresie macierzyństwa. Dodatkową zaletą jest obecność dzieci podczas zajęć. Ćwiczenia to trening dla ciała, możliwość spotkania się z innymi mamami oraz duża dawka pozytywnych emocji. Ćwiczymy w większości z dzieckiem, gdzie masa jego ciała to dla mamy trening kończyn górnych, a dla dziecka dobra zabawa. Przed przystąpieniem do ćwiczeń zapytaj się swojego lekarza ginekologa na wizycie kontrolnej, czy już możesz zacząć ćwiczyć oraz lekarza pediatrę, czy dziecko może być również zaangażowane w ćwiczenia. Zajęcia, które my proponujemy są skierowane do pań ok. 3 miesiąca po porodzie, kiedy kobieta czuje się gotowa do ćwiczeń, a także kiedy dziecko trzyma już samodzielnie główkę.

 

mama w formie2Treningi dla mam w Szkole Rodzenia Mama Gaja to:

  • szansa na powrót do formy sprzed ciąży;
  • możliwość przyspieszenia przemiany materii, a tym samym redukcji tkanki tłuszczowej;
  • okazja do spędzenia aktywnego czasu z dzieckiem, nie musisz wynajmować opiekunki oraz martwić się o dziecko – maluch jest przy Tobie;
  • bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń pod okiem fizjoterapeuty, treningi uwzględniają mięśnie osłabione po ciąży oraz poziom trudności dostosowany do każdej mamy indywidualnie.

 

Powrót do wymarzonej sylwetki może odbywać się z dzieckiem. Zajęcia w Szkole Rodzenia Mama Gaja to okazja do pracy nad kondycją, poprawą stanu zdrowia, wzmocnieniem mięśni, zwiększenia energii oraz budowania pozytywnego kontaktu mama-dziecko! Redukcja masy ciała to dla większości młodych mam powód powrotu do aktywności fizycznej. Należy pamiętać, że powrót do formy i masy ciała sprzed ciąży jest procesem, zbyt agresywne ćwiczenia są niebezpieczne dla młodej mamy, dlatego u nas dobieramy ćwiczenia dla mam z uwagą na ich możliwości.

 


 

BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA MAMA GAJA 

 

Wszystkie przyszłe mamy serdecznie zapraszamy do Szkoły Rodzenia w Poznaniu oraz do Szkoły Rodzenia we Wrocławiu.

  • Jeśli nie wiesz wszystkiego o tym, co powinnaś robić w ciąży, podczas porodu i po porodzie?
  • Jeśli nie wiesz jak zajmować się maleństwem po przyjściu na świat?

 

To znaczy, że musisz się zapisać do Szkoły Rodzenia Mama Gaja Zapisz się

 

Opinie o Szkole Rodzenia Mama Gaja

 


 

CHCESZ BRAĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE?  Zapisz się